Stavby Felix na FacebookuStavby Felix rss

+ 420 602 230 804
info@stavby-felix.cz


Bytový architekt – Stavba a interiér

Práce bytového architekta na stavbě

Práce bytového architekta obnáší návhy a relizace obytných prostor. Také se zabývá vybavením, pokud se podílí na celkové rekonstrukci bytu. Při spolupráci již u návrhu novostaveb, vám může pomoci s umístěním oken, dveří a dalších stavebních prvků. Je vhodnější, když se bytový architekt dostane již k záměru stavby, nebo přestavby, než aby byl dispozičně postaven před hotovou věc. Pak má mnohem větší pole působnosti a na výsledném interiéru je to znát.

Bytový architekt může vtisknout obytnému prostoru osobitost s důrazem na účelnost a proto je vhodné, aby byl součástí celého procesu, kdy se rozhoduje o charakteru bydlení. Tak může jeho vybavení a řešení věnovat maximální pozornost. Domov je místo nezaměnitelné a osobní a třávíme v něm velkou část života. Proto na jeho řešení záleží.

Interiér navazuje na architekturu stavby a odpovídá  také životnímu stylu uživatele. Bytový architekt se snaží plnit požadavky zákazníka, aby byly zachovány veškeré funkce kladené na na bydlení a nebyla narušena celková koncepce prostoru, bytu a domu.

Veronika Kostová, bytový architekt Praha

Jmenuji se Veronika Kostová, vystudovala jsem obor bytový design  a mohu Vám navrhnout účelné dispoziční řešení interiéru. Mám velké profesné zkušennosti s vybavováním interiérů nábytkem  i umělecko-řemeslnými doplňky. Doplňky propůjčí Vašemu bytu osobitost při zachování účelnosti. Navrhnu Vám interier s atraktivním designem, stačí, když navštívíte mé webové stránky a především pak služby bytového architekta a portfolio realizovaných prací.

Tags: ,Nahoru ↑