Stavby Felix na FacebookuStavby Felix rss

+ 420 602 230 804
info@stavby-felix.cz


Kvalitní trezory a sejfy. Nepostradatelná součást firem i domácností

peněžní pokladničkaPokud si chcete pořídit nový trezor či sejf, narazili jste pravděpodobně i na různé schránky a trezorové skříně. Jste zmatení, a nevíte, co přesně se hodí právě pro Vás a co z toho si máte vlastně vybrat? Nabídka je velmi široká a pro nováčka to může být dost časově náročná situace. V tomto článku se Vám, pokusíme přiblížit jaký trezor či sejf zvolit, na co se hodí archivační skříň a na co zas pokladnička. Nenechte se tedy otrávit všemožnými informacemi, které nám diskuze a články o trezorech nabízí, výběr nemusí být tak složitý jak se na první pohled může zdát. Při hledání toho nejvhodnějšího trezoru, Vám pomůžeme a všechny nejdůležitější informace, týkající se trezorů, sejfů a archivačních skříní, pro Vás přehledně shrneme.

Jak poznáme kvalitní trezor?

certifikované domácí trezory a sejfyPři výběru toho nejvhodnějšího trezoru, je nutné myslet především na to, na co bude daný trezor používán a co v něm bude ukládáno. Dobré je brát také na zřetel, zda ho chcete primárně chránit spíše před vloupáním nebo před požárem. Pokud si chcete zabezpečit pouze drobnou hotovost či doklady, můžete zvolit necertifikované trezory a sejfy do zdi. Pro cennější věci a důležité dokumenty tu jsou certifikované domácí trezory a sejfy, které se vyrábí v několika bezpečnostních třídách. Pokud si tedy pořizujete trezor domů či do kanceláře, kde si chcete uchovat drobnější cennosti a menší finanční hotovosti, vyberte si jeden z mnoha možných kvalitních trezorů jako je třeba nábytkový trezor SAF 020, který je možný ukotvit přímo do podlahy nebo trezor SE-35 EL Stone Premium, který je možný zabudovat přímo do zdi.

Chraňte své cennosti stejně tak jako chráníte svůj byt před mrazem

archivační ohnivzdorná skříňStejně tak jako kvalitní zateplení budovy, které jí ochrání před mrazem a případným postupným poškozením, ochrání kvalitní trezor Vaše cennosti či hotovost. Pokud nyní provádíte rekonstrukci Vašeho rodinného domu či panelového bytu, nechte si do zdi zabudovat trezor, který bude Vaším spolehlivým strážcem cenností. Nejsou to jen zloději, kteří nás ohrožují, ale velmi ničivý dopad může mít požár, který může zasáhnout právě Váš byt. Vyberte si proto z velkého množství druhů ohnivzdorných trezorů, které ochrání jak Vaše dokumenty tak i cennosti. Kvalitní ohnivzdorný trezor je testován na velmi vysoké teploty společně s pádovou zkouškou. Stejnou zátěžovou zkouškou musí projít jak archivační skříň tak i malé pokladničky či schránky. Archivační skříně se využívají převážně na velké množství dokumentů a všemožných důležitých archů. Hodí se převážně do firem, skladů a úřadů. Oproti tomu malé pokladničky a schránky se hodí jak do domácnosti, tak i do kanceláře převážně na menší hotovosti. Neváhejte a poraďte se o výběru toho nejvhodnějšího trezoru či sejfu pro Vás, právě s naším týmem odborníků esejfy.net, který je Vám kdykoli k dispozici.Nahoru ↑