Stavby Felix na FacebookuStavby Felix rss

+ 420 602 230 804
info@stavby-felix.cz


Partneři, odkazy

Pokud máte zájem o vzájemnou výměnu odkazů na stránkách Eurowin – garážová vrata Praha, kontaktujte mne prosím na tento e-mail. Preferujeme příbuzné obory, tedy stavebnictví, ale i další seriozní stránky. Předem vyloučené jsou odkazy na jakékoli nevhodné weby.

Odkazy

Office Café – Káva do kanceláře.
Servis Kost – Servis kávovarů, opravy profesionálních kávovarů
Veronika Kostová – Bytový architekt, bytový design, Interior designer.
Máte zastaralé, nebo nefunkční webové stránky? Pořiďte si nové, kvalitní. Firma Karban se zabývá prodejem dřevařského materiálu. Ve vlastním skladu v Praze-Řeporyjích nabízí palubky, plotovky, OSB desky, KVH hranoly a další – OSB desky ceník
Společnost Dřevostavby Harabiš je předním výrobcem dřevostaveb. Zvláštní péči věnujeme projektům a výstavbě srubových domů. Výhoda srubových domů je ve snadné výstavbě.
Čistička odpadních vod – Vysoká účinnost a stabilita čištění, zcela bezúdržbový provoz.
Kotle na tuhá paliva – kvalitní kotle od MujKotel.cz
Tepelné čerpadlo vzduch voda od MojeCerpadlo.cz
Půjčovna plošin za bezkonkurenční ceny od EDplosiny.cz
Stavební firma Jiří Štrouf Brno, nabízí záruku na dílo 60 měsíců.
Sádrokartonářské práce kvalitně, rychle a za přijatelnou cenu.
Pergoly, altány, garážová stání, zastřešení terasy, zahradní nábytek, dřevěné ploty a dřevěné hračky – VETAS.CZ Vestavěné skříně INDECO, vestavné skříně na míru, šatny a kuchyně na míru – INDECO.CZ Střechy Praha od strechyvrnata.cz Sídlo pro firmy
Malování pokojů Praha, malíři pokojů, lakýrníci. Dále štuky a fasády, natírání, lakování, benátský štuk, malby.
www.kuchyne-neduchal.cz Dřevostavby a nízkoenergetické domy stavěné nejnovějšími technologiemi.
Vestavěné skříně STAKO.
Chcete poctivě vyrobený zahradní krb do Vaší zahrady, který Vám vydrží řadu let? Doporučujeme českého výrobce FORWARD, který má nejširší nabídku krbů a udíren u nás, nabízí stavbu, servis a širokou nabídku příslušenství.
Hledáte spolehlivého a poctivého řemeslníka pro výměnu oken či dveří? Zkuste rodinnou firmu Dveře Okna U Světa. Ta Vám dodá poctivá plastová nebo dřevěná okna, včetně odborné montáže a likvidace starých oken.
Potřebujete bytového architekta? Interior design, bytový design, bytový architekt Praha. Veronika Kostová nabízí služby bytového architekta.
Stavební firma Inrest provádí rekonstrukce bytů, domů, bytových jader, obecních a státních zařízení jako jsou školy, domovy, pečovatelské ústavy a jakékoli stavební práce.


Nahoru ↑