Stavby Felix na FacebookuStavby Felix rss

+ 420 602 230 804
info@stavby-felix.cz


rekonstrukce staveb

Rekonstrukce staveb

Provádíme rekonstrukce staveb všech typů. Rodinné domy, domky, chaty, haly, kancelářské prostory, průmyslové objekty a další. Disponujeme špičkovými pracovníky nejrůznějšího zaměření, takže jsme schopni  provádět rekonstrukce budov jako komplexní zakázky a dodržovat termíny. Máme k dispozici zkušené návrháře a dále kvalifikované zedníky, instalatéry, topenáře, podlaháře, malíře a další pracovníky s dlouholetými zkušennostmi v oboru.

Kvalitní rekonstrukce domů a dalších objektů

Dokážeme splnit požadavky na jakoukoli rekonstrukci. Můžeme zajistit potřebný stavební materiál, vypracujeme projektovou dokumentaci a navrhneme Vám funkční a úsporná řešení pro rekonstrukci Vašeho objektu. Zavolejte a objednejte si rekonstrukci rodinného domu, bytu, kanceláře, nebo komerčních prostor, hotelu, restaurace, nebo jakéhokoli průmyslového, nebo obchodního prostoru.

Komplexní rekonstrukce

Díky širokému spektru poskytovaných služeb můžeme provádět všechny související práce jako betonování podlah, zdění příček, práce na omítkách a fasádách, klempířské práce a další. Samozřejmostí je ekologická likvidace stavebního odpadu. Spolehněte se na nás, jsme odborníky na rekonstrukce a budete příjemně překvapeni nejen kvalitou prací, ale i příznivými cenami.

Zeptejte se nás na cokoli k uvedeným službám

Vaše jméno (vyžadováno)
Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva


Nahoru ↑