Stavby Felix na FacebookuStavby Felix rss

+ 420 602 230 804
info@stavby-felix.cz


zatepleni1

Zateplení a zateplovací systémy

Provádíme zateplování budov,  individuálních i řadových, zateplujeme rodinné domy, bytové domy,  i průmyslové objekty. Nabízíme odzkoušené zateplovací systémy, profesionální montáž a údržbu.

Důvody proč zateplovat

Neustálé zvyšování cen energií a s tím souvisejících nákladů na vytápění či klimatizování objektů přivádí majitele objektů k rozhodnutí snížit tepelné nároby budov jejich zateplením. Obecně platí, že pouze částečné zateplení výměnou některých prvků, například oken, dveří, otopného systému nemá takový účinek, jako komplexní zateplení celého objektu.

zatepleni2

Zateplením získáte tyto výhody:

  • zlepšení tepelné pohody v bytech
  • snížení energetické náročnosti budovy
  • možnost zkrácení topné sezóny
  • snížení přehřívání budovy v letních měsících
  • modernější estetický vzhled budovy
  • snížení teplotní dilatace konstrukce
  • odstranění problému s kondenzací páry v bytech
  • zvýšení tržní ceny objektu

Montáž systému

Zateplovací systémy jsou náročné na použité materiály a kvalitu stavební realizace. Máme dostatek zaškolených pracovníků a potřebné certifikace pro provádění prací. Montáž provádímě výhradně z certifikovaných komponent pro konkrétní zateplovací systém.

Jsou to především následující normy a pravidla: ČSN 73 2901:2005) Provádění vnějších tepelně izolačních kompozitních systémů (ETICS), technologická pravidla realizace ETICS  výrobce a projektová dokumentace ETICS.

Cena a použité materiály

Izolační materiál je významnou položkou v nákladech na zateplovací systém, ale zvýšené náklady se u ní vracejí. Proto je vhodné například navrhovat tloušťku izolace poblíž horní hranice doporučených hodnot a vybrat správný izolační materiál. Izolační materiál z kamenné vlny je nákladnější než izolace z pěnových plastů, ale výhodou je trvanlivost, nehořlavost, paropropustnost a nízká tepelná roztažnost.

Obraťte se na nás, navrhneme vám nejvhodnější řešení zateplení vašeho domu, nebo jiného objektu s ohledem na rozpočet, dispozice, charakter a využití objektu.

Zeptejte se nás na cokoli k uvedeným službám

Vaše jméno (vyžadováno)
Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

 


Nahoru ↑