Stavby Felix na FacebookuStavby Felix rss

+ 420 602 230 804
info@stavby-felix.cz


Webové stránky a webdesign

Webové stránky Praha a tvorba

Pokud máte staré webové stránky a  potřebujete nové , nebo se vám jen nelíbí design těch starých, rád Vám pomohu. Vytvořím Vám stránky přesně na míru takové, které budou nejenom dobře vypadat, ale budou také funkční a pomohou vašemu podnikání. Vytvořím jednoduché, nebo komplexní webové stránky, které budou přesně vyhovovat Vašemu podnikání.  Pokud chcete eshop, zákaznické přihlašování do profilů, fotogalerii, složitější webovou aplikaci, vytvořím je k Vaší plné spokojenosti. Působím v Praze, ale mohu je udělat i dálkově.

Webdesign a webové stránky

Vytvořím  grafický návrh, nebo si vyberete z některé výchozí šablony. Pokud se neorientujete v tom, co je pro spuštění webových stránek potřeba, zařídím vše potřebné. Vyberu vhodnou doménu , zařídím webhosting. Nechte vše na mě, uvidíte, že nebudete litovat. Více naleznete v sekci  tvorba webových stránek.

Webové stránky musí někdo najít a proto je tu  Optimalizace pro vyhledávače. Ta je dnes nutností a  zajistí Vám dobré dobré pozice, tím i návštěvnost a zejména to hlavní – zakázky. Vytvořím Vám webové stránky, které budou kvalitní, snadno vyhledatelné a vložené prostředky Vám vrátí.Nahoru ↑